Kolín – Nymburk 4:0

Nymburští junioři sice nenavázali na dobré výsledky z minulých zápasů, přesto bojovali nejen se soupeřem, ale i se zraněními. Do zápasu nastoupili hosté oslabeni nejen marodkou, ale i s několika klíčovými hráči, kteří měli v nohách sobotní zápas v dresu A – mužstva.

Úvod zápasu byl vyrovnaný a šance na obou stranách zlikvidovali gólmani. Druhá třetina byla ovlivněna šťastnou tečí domácích ve 21. minutě. Kolín měl více ze hry a početná divácká kulisa hnala své hráče do dalších šancí. Nymburský gólman Beneš odváděl výbornou práci, přesto náhodné „plácnutí“ do puku skončilo za jeho zády. Další branku do sítě hráčů z Nymburka přidal Kolín po precizně sehrané přesilovce.

Do závěrečné třetiny nastoupili hosté ve velkém náporu. Nátlakovou hrou přinutili soupeře faulovat. Bylo k vidění několik ostřejších zákroků, ale nevyužili početní výhodu dvou hráčů a neproměnili ani vyložené šance. Smůla se lepila nymburským hráčům na hole, domácí těžili z jejich frustrace a přidali čtvrtou branku. To definitivně otupilo ostří unavených hostů a konec zápasu se dohrával v poklidu bez zbytečných emocí.

Třetiny: 0:0, 3:0, 1:0. Nymburk: Beneš - Kozák, Končák, Pánek, Cicvárek, Borufka, Moucha – Tomáš Hladík, Vlach Hampl, Jakub Hladík, Rylich Zörkler, Rys, Hloušek, Novotný.