Nymburk – Tábor 4:4

Úvod zápasu patřil domácím, ale nedařilo se vstřelit branku ani z vyložených šancí. Naopak inkasovali z brejku v závěrečné minutě první třetiny.

Trestuhodnou nedůslednost nymburské obrany využili hosté v 9. sekundě druhé části k dalšímu gólu. Nymburskému Končákovi se podařilo prostřelit obranu a kontaktním gólem vrátil domácí do hry. Domácím se nedařilo proměňovat vyložené šance a naopak znovu inkasovali. Nervozita sice svazovala Nymburským ruce, přesto aktivně útočili a nastřelili dvě tyčky a Jakub Hladík svým gólem oživil naději na obrat v utkání.

Když Jihočeši přidali další rozdílovou branku v 10. minutě poslední třetiny, vypadalo to, že je po zápase. Táboráci vyučovali domácí v produktivitě. Naštěstí pro domácí přišla 16. minuta, kdy nejprve tečoval střelu Kozáka Hampl a další branku během dvaceti sekund přidal Jakub Hladík. Zaslouženou remízu udrželi domácí až do závěrečné sirény, dokonce v posledních vteřinách vstřelili vítězný gól, ale ten rozhodčí neuznal.

Branky: J. Hladík 2, Končák, Hampl. Třetiny: 0:1, 2:2, 2:1. Nymburk: Škubal - Kozina, Končák, Pánek, Cicvárek, Volf, Jílek, – Němeček, T. Hladík, Hampl, Břetenář, Zörkler, J. Hladík, Rys, Špalda, Rylich.