Příbram – Nymburk 1:1

Začátek byl ze strany hostů špatný, a tak se zcela zaslouženě vedení ujali domácí. Dva hráči ujeli a Jiří Volf musel faulovat, aby je zastavil. Rozhodčí ukázal trestné střílení a domácí hráč z přehledem skóroval – 1:0. V první třetině se Nymburk neprobudil, a tak skončila třetina ve prospěch domácích.

Od druhé třetiny ovšem Nymburští přidali na rychlosti a postupně si vytvářeli šance, ale podařilo se jim vstřelit pouze vyrovnávací branku, kterou dal tečovanou ranou od modré Cicvárek.

Branka: Cicvárek. Nymburk: Rückl – J. Volf, Cicvárek, Moucha, Pánek, Houser, Kozák, Bašus – Rys, Břetenář, Vacek – T. Hladík, Vlach, J. Hladík – Lenc, Hampl, L. Volf.

Nymburk – Kobra Praha 4:5

Domácí hokejisté chtěli napravit nepříliš vydařený zápas v Příbrami, ale opět začali špatně a už po dvou minutách prohrávali 0:2. Bylo zaděláno na debakl. Pak se Nymburk rozjel, přidal na důrazu a výsledkem toho byla branka Protivného. Stejný hráč pak ve druhé třetině vyrovnal.

To hlavní se událo až ve třetí třetině. Nejprve v půlce třetiny hosté vstřelili třetí branku a zdálo se že je hotovo. Ovšem hned z protiútoku se trefil Tomáš Hladík po pěkné akci na jeden dotek. A aby toho nebylo málo, hned další střídáni proměnil v gólové Tomáš Jiránek. Nymburk vstřelil dvě branky v rozmezí jedné minuty. Domácí byli na koni, ale nakonec nebrali ani jeden bod, soupeř totiž nejprve šťastně vyrovnal, pak se nechal domácí hráč zbytečně vyloučit a hosté přesilovku potrestali.

Branky: Protivný (Jiránek), Protivný, T. Hladík (J. Hladík, Hampl), Jiránek. Nymburk: Rückl – Bašus, Cicvárek, Moucha, Pánek, Houser, Mýto, Borufka, J. Volf – Rys, Břetenář, Vacek – T. Hladík, Hampl, J. Hladík – Lenc, Jiránek, Protivný – L. Volf.