Kolín – Nymburk 4:4

Mužstvo Nymburka nastoupilo v jiném složení než minulý zápas. Chyběli Lenc, Protivný, Cicvárek, L. Volf a Borufka. Do třetího útoku k Hamplovi museli naskočit Kozák a Vlach.

Nymburk vedl v poslední třetině už o tři góly, ale nakonec bral pouze bod za remízu. V závěru totiž třikrát v řadě inkasoval.

Zápas začal opatrně, když více šancí měli domácí. I kvůli oslabením, kterých hráli hosté opravdu moc. První gól ovšem vstřelil Nymburk. V přesilovce dostal na modrou čáru puk Volf, vypálil a Vacek už neměl problém doklepnout puk do branky – 0:1.O několik minut později se vhazovalo v útočně třetině po levici brankáře domácích. Němeček vyhrál buly dopředu a Tomáš Hladík střelou pod rukou brankáře navýšil vedení hostů na 0:2.

Do druhé třetiny lépe vstoupili domácí a snížili na 1:2. Ale opět zaúřadovala druhá řada hostů a Pavel Němeček nádherně zavěsil puk pod břevno – 1:3.

Ve třetí třetině se očekával tlak domácích, ale ten nepřišel, naopak po chytré přihrávce Němečka ujel Tomáš Hladík a trefil přesně růžek nad lapačkou – 1:4. Ovšem pak přišla krize na Nymburské a během deseti minut inkasovali tři smolné branky. Remízou také utkání skončilo.

Branky Nymburka: Vacek (J. Volf), T. Hladík (Němeček) Němeček (T. Hladík, J. Hladík), T. Hladík (Němeček).

Nymburk: Zemánek – J. Volf, Mýto, Pánek, Moucha, Houser, Arazim, Bašus – Rys, Břetenář, Vacek – T. Hladík, Němeček, J. Hladík – Kozák, Hampl, Vlach.