HC Poděbrady - SK Černošice 3:2

Od začátku se hrál málo pohledný hokej plný nepřesností. Hlavně domácí působili těžkopádně a nemohli se dostat do tempa. Přesto šli v 6. minutě zásluhou Šebesty do vedení, když svým důrazem dotlačil puk do branky Černošic. Do kabin šly Poděbrady s hubeným jednobrankovým náskokem.

V úvodu druhé části hry domácí přečkali přesilovou hru, ale ihned po jejím skončení zakončil únik prudkou střelou od modré Nový. Poděbrady strhly vedení na svou stranu ve 23. minutě, když se z koutu uvolnil Skokan a prostřelil hostujícího brankáře. Ve 25. minutě Černošice opět vyrovnaly. Po chybě obránce za poděbradskou brankou vstřelil gól Ottomanský. Ve 39. minutě tečoval střelu Buldry domácí Zeman a strhnul vedení opět na stranu Poděbrad.

V závěrečné části hry Poděbrady bránily jednogólový náskok a promarnily několik vyložených šancí na definitivní zlom v zápase. Samostatné nájezdy neproměnili Šebesta a Petráš. V závěru se hosté pokusili o power play ale domácí vítězství uhájili.

„Tento týden jsme splnili svůj cíl a získali veledůležitých šest bodů,“ radoval se kouč Poděbrad David Kubát.

Branky: 6. Šebesta (Skokan), 23. Skokan (Drahoňovský) , 39. Zeman (Buldra) - 22. Nový, 25. Ottomanský (Loskot). Vyloučení: 12:7, navíc Stach 10 minut os. trest. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Rozhodčí: Formánek. Třetiny: 1:0, 2:2, 0:0.
Poděbrady: Král - Pozník, Buldra, Cicvárek, Havelka, Končák - L. Drahoňovský, Skokan, Šebesta - Hejtmánek, Petráš, Svoboda - Vašát, Pittel, Zeman.