Tak to je obrovská škoda. Hokejisté Nymburka moc chtěli narazil v prvním kole play off druhé ligy na celek Kolína, ale to se nestane. Tým vyzve Jindřichův Hradec. Může za to porážka na ledě Trutnova. Vyřazovací boje startují o víkendu, Nymburk bude hrát doma vsobotu od 17 hodin. Série se hraje na tři vítězné zápasy.

Trutnov – Nymburk 5:4

Ani dvě dvougólová vedení v průběhu zápasu Nymburku nestačila. Hosté totiž nezvládli poslední třetinu a nakonec těsně prohráli.

Domácí začali náporem a proměnili svou třetí šanci. Pak jel ale čtyři vteřiny před koncem třetiny Velechovský trestné střílení a srovnal. Ve druhé části se hosté poprvé dostali do dvoubrankového vedení. O něj nejprve přišli, ale pak dal čtvrtý gól Němeček a Nymburk měl opět náskok dvou gólů. Třetí třetina však bude hosty strašit hodně dlouho. V ní inkasovali tři zásahy.

Poslední branka však padla až při power play. Nymburk potřeboval vyhrát za tři body, a tak odvolal brankáře. Napoprvé ještě domácí Antonín branku minul, ale pak napřáhl ještě Šimoníček a ten odkrytou svatyni hostí trefil přesně – 5:4.

Branky: 4. Březina (Fiedler), 39. Jindřich (Pištora), 42. Chytráček, 50. Březina (Luštinec), 60. Šimoníček – 20. Velechovský, 29. Martinec (Sirotek), 37. Sirotek, 40. Němeček (Martinec, Sirotek). Rozhodčí: Würterle. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Oslabení: 0:2. Třetiny: 1:1, 1:3, 3:0.
Nymburk: Kocián – Drak, Sem, Vlach, Šefl, Cicvárek, F. Dvořák – Velechovský, Vaľko, Tregl – Němeček, Sirotek, Martinec – Kozák, V. Dvořák, Štěpán – Rys.