V 18. kole druhé hokejové ligy prohrál Nymburk s Technikou Brno. Nymburk přijel na utkání pozdě, a tak nastoupil do zápasu bez rozbruslení. Přesto se dostal hned v úvodu zápasu do vedení. Další branku však už hosté nepřidali. Naopak domácí se trefili hned čtyřikrát.

Technika Brno – Nymburk 4:1

Nymburk začal výborně a už na konci 1. minuty se dostal do vedení, když Vaľko našel ideálně najetého Sema. Vedení však vydrželo hostům jen do 6. minuty. Domácí Benýšek se dostal do brejku, protože byl však tísněný, ostře zabrzdil a poslal ideální křížnou přihrávku na Brzobohatého, který se nemýlil. Na konci prvního dějství předvedli domácí opět skvělou souhru, na jejímž konci byl druhý gól. Sedláček v ideálním postavení mezi kruhy nahrál najíždějícímu Rajnohovi a nejproduktivnější hráč domácích přidal do své sbírky další přesný zásah.

Na začátku druhé části si oba týmy vyzkoušely přesilovky, ty však zůstaly nevyužity. V polovině zápasu si vytvořili domácí dvě veliké šance, ale ani jednu z nich nedokázali proměnit. Faul Vaľka však domácí potrestali, když na 3:1 zvyšoval Žalud. Krátce nato bylo proti Nymburku nařízeno trestné střílení, jenže Sedláčkovi se blafák nepovedl a Bílek jej zneškodnil.

Další velký nápor předvedli domácí na začátku třetí třetiny, ovšem Bílek si se všemi pokusy poradil. Nymburk se ještě pokoušel v závěru snížit náskok domácích, ale také domácí brankář Jirkův měl svůj den a hostům už skórovat nedovolil. Naopak minutu a půl před koncem zavěsil přesně Jurča.

Branky: 6. Brzobohatý (Benýšek, Klimeš), 18. Rajnoha (Sedláček, Mráz), 32. Žalud (Klimeš), 59. Jurča (Matouš) – 1. Sem (Vaľko). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Třetiny: 2:1, 1:0, 1:0.
Nymburk: Bílek - Vlach, Šefl, Sem, Knesl, Cicvárek, Drak – Dvořák, Tregl, Martinec – Němeček, Vaľko, Sedlák – Rys, M. Protivný, Bříza.