Nymburk – Technika Brno 3:4 sn

Nymburk začal neuvěřitelným tlakem, kdy hosty nepustil pět minut z vlastního pásma, ovšem z gólu se domácí neradovali. Až ve 13. minutě zachytil rozehrávku Brněnských Dvořák a přesnou ranou pod víko otevřel skóre zápasu. Krátce na to však zůstal před Kociánem nedůsledně bráněný Jurča a bylo vyrovnáno.

Do druhé třetiny si Nymburk přenesl dlouhou přesilovku a na jejím konci se radoval podruhé z vedení. Puk se odrazil před Tregla, který neměl problém jej dostat do zcela prázdné branky. Pak se však přestěhovala aktivita na hokejky hostů a vyústěním toho byl opět vyrovnávací gól. Tentokrát se přesně k tyči trefil z mezikruží Mráz. Hosté byli v těchto fázích lepší. Odehnal mířil v dobré šanci nad a tomu samému hráči pak Kocián zmařil šanci skvělým zákrokem hokejkou. Na konci třetiny šli ovšem potřetí do vedení domácí. Velechovský ještě ve středním pásmu napřáhl a gólman Jirkův našel puk až v síti.

V poslední dvacetiminutovce přenechal nejistý gólman Jirkův svoje místo Novákovi. A hned v úvodu hosté potřetí vyrovnali. Sedláček v přesilovce jen nastavil hůl na střílenou přihrávku a Kocián byl bez šance – 3:3. Do konce třetiny už se skóre nezměnilo a když nerozhodlo ani prodloužení přišli na řadu nájezdy.

Začínali hosté. Rajnoha ani Sedláček neuspěli, naopak Mráz se střelou pod víko nemýlil. Na nymburské straně neuspěli Toma, Sedlák ani Eis.

Branky: 13. Dvořák, 24. Tregl (Šimek), 39. Velechovský (Cicvárek) – 16. Jurča (Bělohlávek), 27. Mráz (Sedláček, Vozdecký), 43. Sedláček (Habrovec), Mráz – rozhodující sn. Rozhodčí: Weinfurter. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 240. Třetiny: 1:1, 2:1, 0:1. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.
Nymburk: Kocián – Cicvárek, Šefl, Knesl, Sem, Pánek, Vlach – Dvořák, Sirotek, Martinec – Šimek, Sedlák, Tregl – Němeček, Eis, Toma – Velechovský, Rys.