Pelhřimov - Nymburk 4:2

V první třetině se domácí dostali do vedení. Srovnat skóre se podařilo hostům až ve druhé části hry. Jenže vyrovnaný stav vydržel pouhou minutu a sedm vteřin. Domácím vrátil vedení Havel. Za dalších šest minut přidali Pelhřimovští další branku. Jiskru naděje na vyrovnání vykřesal Sem, ovšem krátce na to inkasoval Rückl počtvrté.

„První třetina byla vyrovnaná, měli jsme šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Vyrovnat se nám podařilo až po přestávce, jenže vzápětí nám domácí ujeli dva na jednoho a šli opět do vedení. Vlastní nedisciplinovaností jsme pak domácím nabídli přesilovky, které využili a rozhodli tak o svém vítězství. Myslím, že náš výkon nebyl na úvod sezony špatný, musíme ovšem proměňovat šance,“ řekl vedoucí mužstva Jaroslav Vlasák.

Branky: 7. Rašner, 28. Havel, 34. Novotný, 49. Rašner - 26. Valko, 45. Sem. Rozhodčí: Talpa. Vyloučení: 8:12. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 2:1, 1:1. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Nymburk: Rückl – Drak, Šefl, Knesl, Sem, Tondr, Pánek – Dvořák, Sirotek, Vaľko – Martinec, Šimek, Sedlák – Velechovský, J. Protivný, Toma – Turinský.

Jakub Marvan