Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Autor čtyř kanadských bodů: S výkonem jsem spokojený

Nymburk -Hokejový útočník Jiří Martinec porazil Kolín. Sám dal dva góly a na další dva přihrál.

1.2.2012

HRDINA ZÁPASU. Jiří Martinec byl hlavní postavou hokejového derby. Nymburskému celku pomohl zničit Kolín dvěma brankami a stejným počtem asistencí. Domácí nakonec zvítězili 5:2 Foto: Foto: Deník

Nejlepším hráčem hokejového derby mezi druholigovým Nymburkem a týmem Kolína, které vyhráli domácí 5:2, byl bezesporu nymburský útočník Jiří Martinec. Ten si v utkání připsal čtyři kanadské body za dva góly a dvě asistence. Největší měrou se tak podílel na výhře svého mužstva.

„Vůbec jsem to nečekal, jsem se svým výkonem spokojený,“ prozradil po utkání domácí útočník. „Poslední dobou se mi moc dobře nehrálo, měl jsem na sobě deku. I trenér mi říkal, že by to chtělo, aby se můj výkon zlepšil,“ řekl Martinec. „Jsem rád, že mě trenér, ale i hráči podrželi. Jsem rád, že jsem jim výkonem jejich důvěru vrátil,“ radoval se šikovný forward.

Martinec začal úřadovat v páté minutě, kdy přesnou přihrávkou zpoza branky vyzval ke střele Tondra. První branku, která byla možná rozhodující brankou zápasu, protože zastavila Kolín v jeho narůstající převaze, vstřelil na konci druhé třetiny. „Byl to nahozený puk s tečí, který jsem si jen taktak zpracoval. Blafákem jsem si roztáhl gólmana a mezi nohama po ledě jsem mu tam prostrčil puk,“ popisoval důležitý gól střelec.

Další branku pak přidal ve třetí části, když proměnil trestné střílení za Pácalovo hození hole. „Nejdřív jsem chtěl jít do blafáku, ale hráči mi poradili, ať vystřelím. Tak jsem naznačil a vystřelil mezi nohy,“ řekl hráč s devětadvacítkou na zádech, který v poslední minutě ještě přihrával na pátý gól Štěpánovi.
Po skončení zápasu si navíc spolu s dalšími nymburskými hokejisty „popovídal“ s kolínskými fanoušky, kteří zasypali ledovou plochu pneumatikami, kužely a na led hodili dokonce i popelnici. „Myslím, že to k tomu už nepatří. Byl to takový zvěřinec,“ dodal vysmátý a spokojený Martinec.

JAKUB MARVAN

1.2.2012 VSTUP DO DISKUSE

Městečtí jsou rozděleni do třech okrsků. Všichni však volí v sále kulturního domu.
46

Ve městech se stály fronty u uren

Volby na Nymbursku.
24

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

V Nymburce odhadují lepší volební účast než v roce 2013

Nymburk - Těsně před otevřením volebních místností se v nymburské restauraci U Gregorů ještě partička lidí na obědě dohadovala, která strana je lepší a která horší. Ani těsně před volbami tedy někteří lidé nemají jasno, koho volit.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku.