Pečky držely dvě třetiny krok s Tsunami Nymburk a po čtyřiceti minutách prohrávaly o jedinou branku 3:4. V poslední části však už pečecký tým nedokázal odolávat trvalé převaze soupeře a nakonec vysoko prohrál.

Pátečtí nastoupili proti Hokejkám opět pouze v sedmi lidech a i když hráli po celý zápas maximálně úsporný hokej, neměli proti Hokejkám žádnou šanci. Protože Pátek ani jednou neskóroval, stal se brankář Hokejek Michal Pavel letos prvním brankářem, který uhájil v soutěži čisté konto.

Buldoci sice vedli nad Českým Brodem 3:1, ale pak se osmkrát za sebou trefili českobrodští hokejisté, kteří si díky tomu nakonec připsali první vítězství v soutěži.

Mochov rozhodl o svém vítězství proti Sánům v poslední dvacetiminutovce a stále tak zůstává jedním ze tří neporažených týmů.

Střelci víkendu se stali třígóloví Jiří Hrdina (Tsunami) a Miroslav Luňák (Český  Brod).

Výsledky 5. kola: Tsunami Nymburk – Pečky 10:3 (1:1, 3:2, 6:0), Pátek – Hokejky Nymburk 0:11 (0:6, 0:2, 0:3), Buldoci – Český  Brod 6:10 (2:1, 1:4, 3:5), Mochov – Sány 9:5 (3:2, 2:2, 4:1).

Příští zápasy: Sány – Hokejky Nymburk (so 14:00), Hornets – Bears (so 19:30), Běchovice – Mochov (ne 11:30).