Nymburk – Neratovice 7:4

Nymburští hokejisté vedli po první třetině o dvě banky. Jenže ve druhé části přidali jediný gól a hosté se prosadili dvakrát. A to nebylo všechno. Neratovický Brandejský dal v závěrečné třetině dvě branky během pouhé půlminuty a hosté byli na koni. Hattrick Brandejského ale k bodům pro Neratovice nevedl. Jejich obrat nastartoval nymburské hráče a také oni předvedli otočku ve skóre. Během osmi minut dali čtyři branky a mohli se radovat z vítězství a třech bodů do tabulky.

„Náš výkon byl o sto procent lepší než v předešlých dvou zápasech, které jsme prohráli,“ těšilo kormidelníka nymburského mužstva Pavla Bartoníčka. „Tentokrát jsme vyhráli zaslouženě, byli jsme lepší a proměnili jsme své šance. To bylo rozhodující. Malý výpadek nás potkal ve druhé třetině kvůli velkému množství vyloučení. Bylo to za zbytečné útočné fauly. Jinak už jsme předváděli hokej, který umíme,“ radoval se ze zisku všech bodů Bartoníček.

Branky: 8. Martinec, 14. Petrtýl, 32. Šafra, 48. J. Kuzďas, 51. Šifta, 56. Dobrkovský, 56. Velechovský – 29. Kolaja, 39. Brandejský, 46. Brandejský, 56. Brandejský. Třetiny: 2:0, 1:2, 4:2.