Čáslav – Poděbrady 7:0

„Dostali jsme napráskáno s plnou parádou. Neměli jsme šanci ani vteřinu,“ nehledal výmluvy po vysoké porážce trenér poděbradského týmu David Kubát.

Doma jeho tým s gripeny prohrál 3:8, nyní to byla další nakládačka. „Na ně to prostě neumíme. Soupeř byl rychlejší, byl všude dřív, a bohužel je výsledek zasloužený. My se musíme soustředit na další zápas,“ hodil porážku za hlavu Kubát.

Jeho tým hraje v sobotu doma proti Vlašimi. „Bude to hratelné, mohli bychom něco udělat,“ věří trenér Poděbrad.

To na straně Čáslavi vládla obrovská spokojenost. „S výkonem jsem spokojený. Hráli jsme dobře, s nasazením a přesně tak, jak jsme chtěli. Podařilo se nám navázat na trénink, na kterém jsme cvičili určité věci na zápas. Chtěli jsme hrát útočně, což jsme splnili. Proměnili jsme šance a navázali jsme na své kvalitní výkony z poslední doby,“ zhodnotil utkání trenér Čáslavi Tomáš Topol.

Branky: 16. Němec (Pipek), 25. Janata (Lang), 28. Muras (Křišťan), 36. Borovanský (Sladký, Lang), 37. Křišťan (Muras), 56. Muras (Kadlec), 59. Kadlec (Muras, Kůrka). Třetiny: 1:0, 4:0, 2:0.
HC Poděbrady: Škubal (37. Král) – Malínský, Žouželka, Sladký, Martínek, Pozník, Pánek, Labuta, Kosinka – Rindoš, Mojžíš, Velechovský – Jelínek, J. Kadlec, A. Kadlec – Král, Pácal, Šafra, Hrdina, Bureš.