Pro děti je připraven zábavný program a rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu či hokejistku, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky, kterým se budou věnovat licencovaní trenéři HC Nymburský Lev, jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma (třeba i cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud nemáte k dispozici brusle a helmu, můžete se obrátit a zeptat se na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě - telefon 774 656 741 (Pavel Malíček).

Prohlédněte si fotogalerii ze stejné akce konané v úterý 16. ledna v Kolíně

Fotogalerie: Akce Týden hokeje na kolínském zimním stadionu

„Budu velice potěšen, pokud pozvání přijmete. Rád bych také upozornil na možnost přednostní registrace, pouze na tuto akci, na webu www.pojdhrathokej.cz, kde najdete více informací k této akci včetně reportáží z předchozích let. Pokud nemůžete v tento termín dorazit, můžete své dítě přivést kdykoliv na trénink náborové skupiny (středa 17:00 a pátek 15:45 hodin). Další informace o klubu najdete na webu www.hokejnymburk.cz,“ uvedl předseda HC Nymburský Lev, Marek Peťura.