M. Budějovice – Nymburk 5:4 po sn

Zápas byl jako na houpačce. Chvíli vedli domácí, pak zase hosté. Ti v poslední třetině vyrovnali, ale v prodloužení dostali pátý rozhodující gól.

„Bod je pro nás v tomto zápase zlatý," řekl po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště. „V první třetině jsme hráli dobře, tam se mi to líbilo. Od půlky zápasu měl více ze hry soupeř. Přelévalo se to ze strany na stranu, bylo to otevřené až do konce. V poslední třetině jsme chtěli hrát jednoduchý hokej odzadu," uvedl kouč Bičiště, který postrádal hned pětici hráčů a těžko lepil sestavu.

V závěru šli hosté do oslabení a to nakonec rozhodlo. „V závěru třetí třetiny jsme to ještě ustáli, ale v prodloužení jsme inkasovali," dodal kouč.

Branky: 12. Rytnauer, 33. Bulín (Horký, Nováček), 40. Krutiš (Rytnauer, Peroutka), 43. Šurý (Mejzlík), 61. Krutiš (Rytnauer, Šťáva) – 12. Stehlík (Kuncek), 24. Stehlík (Knesl), 34. Novák (Saňa), 53. Saňa (Ječný). Třetiny: 1:1, 2:2, 1:1, – 1:0.
Nymburk: Brázdil – Saňa, Hes, Knesl, Pýcha, Rittich, Novák – Kuncek, Ječný, Stehlík – Kuzďas, Bičiště, Eis – Smejkal, Čtvrtečka.