PATRIK  LAMBERT
(LIBICE N. C.)

Určitě první zápas budu sledovat. Už se těším na Jágra s Hertlem. Tentokrát si myslím, že naši mohou uspět, protože je u mančaftu lepší trenér a hráči mají podle mě disciplínu. Věřím, že český národní tým získá nějakou medaili.

PAVEL  NÁHLÍK
(BĚRUNICE)

Stoprocentně se na utkání podívám. Hokej sice nehraji, ale zajímá mě. Mistrovství světa si rozhodně nenechám ujít. Je to vždycky velká událost, která je hodně sledovaná. Nejvíce se těším na naše mladé kluky, jak se s tím poperou.

MARTIN  BILLÝ
(BUDIMĚŘICE)

Dívat se nebudu, úvod světového šampionátu bohužel zmeškám, což mě dost mrzí. Myslím si, že se Slováky vyhrajeme, že se naši hokejisté kousnou. Další průběh šampionátu už ale sledovat budu.

JAROSLAV  VLASÁK
(OPOLANY)

Určitě se budu dívat, velice rád se podívám na Jardu Jágra, na jeho umění, a věřím, že nám pomůže k zisku cenného kovu. Se Slováky jednoznačně vyhrajeme, věřím prostě ve vítězství za tři body.

MARTIN  JANÁČEK
(KOSTOMLATY)

Určitě se budu koukat, to si nenechám ujít. Favoritem v tomto utkání jsme my a myslím, že vyhrajeme. Většinou se nám na ně daří a snad to tak bude i nyní. Jinak si myslím, že jsou favoritem Rusové, budou chtít odčinit nepovedenou olympiádu.

STANISLAV  KOŠEK
(SOKOLEČ)

Já určitě. Myslím, že se budeme dívat celá rodina, těšíme se na to. Myslím si, že Slováky porazíme. A favoritů na celkové první místo je hned několik, řekl bych že tak pět týmů. Špička je hodně vyrovnaná, můžeme skončit první, ale třeba i pátí.

ROMAN  HERZÁN
(PODĚBRADY)

Ano, zápas budu sledovat. Myslím, že Slováky porazíme. Musíme. Já bych řekl, že medaile pro český tým by nebyla špatná, do třetího místa bychom měli skončit. A kdo je favoritem na první místo? Jako tradičně – Rusko a Kanada.