NYMBURK – JIN. HRADEC 1:0

Jedna jediná branka rozhodla celé utkání. Více než padesát minut museli diváci čekat na první branku utkání, která, jak se nakonec ukázalo, byla i brankou poslední. V přesilovce se po krásné rychlé kombinační souhře domácího týmu trefil obránce Saňa.

Do té doby bylo utkání poměrně vyrovnané, i když ke gólu měli mnohem blíž domácí a to hned několikrát. Vždyť třikrát zvonila za hostujícím brankářem Švihálkem branková konstrukce. V první třetině mířil do spojnice Kuzďas, ve druhé části zazvonil na břevno Saňa a na začátku třetí dvacetiminutovky trefil tyčku Stehlík. Ve 38. minutě zase po Stehlíkově střele a následném závaru zachraňovali hostující tým obránci, kteří odpalovali puk z brankové čáry.

Hosté nejvíce zahrozili ve 33. minutě, kdy si Voříšek dorážel vlastní nebezpečnou střelu a chvilku poté Záhora zaměstnal Brázdilovu lapačku. To bylo z vážných šancí hostí ale všechno. Ve třetí třetině už tlak Nymburka přece jen narůstal a hosté museli celkem čtyřikrát hasit hrozící nebezpečí faulem. Čtvrté vyloučení se pak stalo hostům osudným.

Branka: Saňa (Bičiště, Kříž). Rozhodčí: Jechoutek. Vyloučení: 3:6, navíc Čapek (N) 10 min. os. tr. Využití: 1:0. Diváci: 150. Třetiny: 0:0, 0:0, 1:0.
Nymburk: Brázdil – Kříž, Saňa, Loučka, Knesl, Rittig, Novák – Protivný, Bičiště, Eis – Šimek, Stehlík, Čapek – Jindra, Michálek, Smejkal – Kuzďas, Brzák.