Jak se to celé seběhlo? „Hráči se na střídačce poprali. Hostující hráč byl vyloučený, odcházel z ledu a došlo ještě ke slovní potyčce a najednou se vyzvali a poprali se. Trenér hostí hráče sebral a zápas skončil. Už by to stejně nemělo žádný význam. Je to škoda," uvedl k nedohranému střetnutí nymburský kormidelník Pavel Bičiště.

Než utkání skončilo, vedli hosté o dvě branky. Domácí ale museli řešit náhlé problémy se sestavou. „Během rozbruslení odešel Protivný, který měl nevolnost a po první části odešel Bičiště, který se také necítil dobře. Sáhli jsme do sestavy a bylo to znát. S hrou určitě spokojený nejsem, první dva góly jsme dostali po chybách, kdy jsme byli nedůrazní a nedůslední v obranném pásmu. Ve druhé třetině se to trochu zvedlo, ale bylo to pořád v takovém přátelském duchu, nebylo to ono. Už se budeme snažit dát to do správných kolejí," řekl k zápasu kouč Bičiště.

Nymburské hokejisty čekají před začátkem sezony ještě dva přípravné mače. Příští úterý hrají od 18 hodin doma s Kolínem, pak ve čtvrtek v Trutnově rovněž od 18 hodin.

Druhá liga startuje ve středu 14. září.

Branky Nymburka: Smejkal, Eis. Třetiny: 1:2, 1:2.
Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž, Žalud, Knesl, Saňa, Rittig, Novák – Josefus, Stehlík, Šimek – Eis, Bičiště, Ječný – Smejkal, Arnošt, Barbora – Kuzďas, Straka, Bureš.