Jeden z pomocníků z Litoměřic Martin Procházka přispěl k výhře Kladna nad Olomoucí 2:0. Gól Adama Kubíka na 6:3 ukončil celou baráž Kladno - Jihlava Matěj Beran využil přesilovku pět na tři. HBC Kladno - HBC Hostivař  8:2, EL hokejbalu - play off, 24. 4. 2022 Rytíři Kladno – Sparta Praha 3:2, Generali Česká Cup, 11. 8. 2020. Ondřej Bláha dal vítězný gól. Autogramiáda Rytířů Kladno na Sletišti v rámci dnů města. Václav Veber Matyáš Filip. Hokejová extraliga: Kladno (v modrém) poprvé v sezoně porazilo Vítkovice, v prodloužení je udolalo 4:3. Landon Bow překonal český rekord v počtu odchytaných zápasů. Dres brankáře Landona Bowa se vyšplhal na částku šest tisíc korun. Hokejová extraliga: Kladno (v modrém) hostilo v Chomutově Pardubice. Ladislav Zikmund Kladno získalo aspoň bod, ale po pár vteřinách prodloužení padlo 3:4. (16.1.2022). Matěj Beran krásně vyrovnal na 3:3, slaví Miroslav Indrák Druhá třetina zápasu Kladno vs. Liberec 1:3. (4.2.2022). Indrák a Zachar Kladno získalo aspoň bod, ale po pár vteřinách prodloužení padlo 3:4. (16.1.2022). Matěj Beran krásně vyrovnal na 3:3.