Trenér brankářů Zdeněk Orct. Zdeněk Orct byl proslul i svou typickou helmou s košíkem typu "včelař", kterou až na Kladně vyměnil za masku. Zdeněk Orct v sezóně 1990/1991 patřil k oporám. V 21 letech. Na snímku ze zápasu Litvínov - Sparta 4:0. Robert Kysela a Zdeněk Orct na začátku 90. let Zdeněk Orct v sezoně 1989/1990 Zdeněk Orct v časopisu Gól (1993) Postupové oslavy Kladna před deseti roky. Zdeněk Orct Proti Drakům se do ústecké brány postaví Zdeněk Orct Zdeněk Orct - pocta hokejovému brankáři Zdeněk Orct Zdeněk Orct ze Slavie se po gólovém přídělu nechal vystřídat Nerudou. ZÁVAR. Plné ruce i nohy práce měl ústecký gólman Zdeněk Orct (vpravo) při středečním derby v Chomutově. Dostal sice čtyři branky, ale i tak se jeho tým radoval z výhry 5:4 po prodloužení. Vítěznou branku vstřelil v 64. minutě obránce Lukáš Poživil. Zdeněk Orct. Brankář Ústeckých Lvů Zdeněk Orct má za sebou spoustu sezon v extralize i první hokejové lize. Brankář Zdeněk Orct dostal od Kladeňáků tři branky. Pavel Francouz a Zdeněk Orct při tréninku Zdeněk Orct a Pavel Francouz Pavel Francouz a jeho trenér Zdeněk Orct Zdeněk Orct a Petr Mrázek (vpravo) Robert Reichel, Šimon Hrubec a Zdeněk Orct