Sokoleč – Kutná Hora 1:1

Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Hosté dali první branku z pokutového kopu a měli i další šance, domácím zase patřilo posledních patnáct minut, kdy chybělo málo, aby strhli vítězství na svoji stranu.

První poločas byl nudný. Jedinou branku tohoto hracího období dal Churavý, který nadvakrát proměnil pokutový kop nařízený za faul gólmana Podrázského.Kromě toho šel mezi tři tyče ještě slaboučký pokus hlavou kutnohorského Václava Schwarze staršího. Více toho oba celky nepředvedly.

Druhý poločas byl zajímavější. Hosté mohli svou výhru pojistit, ale v 61. minutě vykopl míč z brankové čáry sokolečský Zemanec a za další minutu mířil Schwarz starší „koníčkem“ z bezprostřední blízkosti nad bránu. A tak přišel trest. V narůstajícím tlaku domácích se trefil Šťastný, ke kterému se odrazil míč vyražený gólmanem Vocelem. Domácí měli další obrovské závary, ale skóre už se nezměnilo.

Branky: 81. Štastný – 35. Churavý (z PK). Rozhodčí: Hron. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sokoleč: Podrázský – Černý, Soukup, Zemanec, Martínek – Kulhánek, Vodvářka, Šťastný, L. Němec (54P. Němec) – Král, Puk (72. Jeník).

Kutná Hora: Vocel – M. Šváb, Rathauz, Jouza, Vančura (85. Skokan) – Auer, Kozel, A. Schwarz (89. Hačka), T. Šváb - Churavý, V. Schwarz st. (90. Fajfr).