Dal jste dva góly a pomohl jste svému týmu k obratu z nula tři na čtyři tři a tím i k vítězství. Budete asi hodně spokojený, že?

Nebudu spokojený. V poločase jsem měl jít střídat, protože jsem byl nejhorší na hřišti. Naběhal jsem asi tak jeden a půl kilometru, spíš nachodil, a asi dvě stě metrů ve sprintu. Všechny balony, které jsem měl, jsem odevzdal soupeři. Asi jsem si vzal blbé čočky. Druhý poločas začali hrát kluci dobře a odmakali, já jsem dal dva lehké góly. Všechno to pro mě udělal tým

Máte toho hodně za sebou na té nejvyšší úrovni. Pamatujete si podobný obrat?

Asi tři týdny nazpátek to bylo utkání Barcelona – Paris St. Germain (smích). To bylo něco podobného.

TIBOR MIČINEC, trenér Poříčan, je také čas od času vidět na fotbalovém trávníku jako hráč.
Na vršovický Ďolíček se nedá jen tak zapomenout, svěřil se Tibor Mičinec

A na vlastní kůži?

Na vlastní kůži jsem také zažil takové otočení. Musím říct, že Vykáň v prvním poločase absolutně dominovala, v prvním poločase hrála luxusně, výborně. Bylo to jenom o tom, že nedali další šance, protože jsme mohli dostat bůra do poločasu. A nebylo by co řešit. V půlce se trošku zvýšil hlas, něco jsme si řekli. A nahoru šel i můj výkon. Kluci začali více běhat a hrát, tak i Vykáň se nedostávala tolik do hry a góly jsme dali hlavně díky tomu, že hosté neměli ve druhé půli hru pod kontrolou tak jako první.

V prvním poločase bylo vaše mužstvo na ručník. Jak je možné, že jste se tak obdivuhodně zvedli?

Je to o tom, že jsme to nevzdali, říkali jsme si, že když dáme do desáté minuty gól, tak to bude vypadat zajímavě. Nedali jsme penaltu, pak jsme dali branku a ono to šlo. Na rovinu, v prvním poločase měla Vykáň absolutní dominanci a my jsme byli zralí na to, vystřídat celý tým. Takže super obrat, ale nebylo to jenom naším týmem, který začal hrát druhý poločas výborně. Všechny hráče chválím, ale Vykáň šla hodně dolů.

V zápasech těchto dvou soupeřů padá vždycky hodně gólů. Čím to podle vás je?

Hlavně je to dobře pro fanoušky. Ve Vykáni jsme také vedli, pak jsme otáčeli, nakonec jsme to ztratili a to domácí hráli o deseti. Ale domácí to zvládli a dali nám šest gólů. My jsme dali čtyři. Pro fanoušky je tohle dobré. Ale je to stres pro ty, kteří prohrají.

Martin Hašek
Bomba, Hašek zamířil do Bohemky!