REJŠICE – POLABAN   2:2

Po pěti kolech Polaban nevyhrál. Ale tentokrát musí být rád i za bod. Domácí dali v 19. minutě první gól a Nymburk vyrovnal až pět minut před koncem. A když dal druhý gól domácích v poslední minutě Falta, vypadalo to s hosty špatně. Ovšem ti vybojovali roh a po něm si domácí obránce srazil míč do vlastní brány.

„Vítězství jsme si nezasloužili, ve hře nebylo tolik nasazení a bojovnosti," řekl k zápasu trenér Nymburka Radek Kulhánek. „Remíza je asi zasloužená," přiznal kouč Kulhánek.

Branky: 19. Miškovský, 90. Falta – 85. Kafka, 90+2. vlastní. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:1. Diváci: 140. Poločas: 1:0.
Polaban Nymburk: Malý – Kafka, Farkaš, Pečínka, Čemus – Čejka, Daněk (30. Grospič) – Kořínek (46. Volavka), Svoboda, Nepovím (81. Lukavec) – Peterka.