K. Hora – Semice 4:0

„Vyžrali jsme si to až do dna. Máme další čtyři zraněné hráče, dohrávali jsme v deseti a to ještě s náhradním brankářem Zemánkem v poli,“ řekl po prohraném střetnutí vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

Hosté hráli o všechno. A nezvládli to. „Je to zaslouženě jednoznačné vítězství domácích. Předčili nás v bojovnosti a nasazení, makali po celý zápas. V době, kdy jsme dostali druhý gól, bylo hotovo,“ měl jasno Čepelka.

Závěr sezony byl pro Semice hodně náročný. „My jsme ty poslední dva zápasy hráli strašně. Asi na nás i dolehla tíha okamžiku. Ale bylo to jedno s druhým, od každého něco. Hlavně jsme si to prohráli sami a to mnohem dřív než v posledních dvou zápasech,“ přemýšlel nahlas vedoucí mužstva.

Ten vidí příčinu předposlední příčky tabulky v porážce v prvním jarním kole. „Já říkám, že se to zlomilo hned v jarní premiéře. Vedli jsme v Poříčanech tři jedna a měli jsme to utkání vyhrát. Jenže to se nepovedlo a navíc se tím chytily Poříčany,“ vyprávěl Čepelka.

Branky: 18. a 57. Hradílek, 32. Filipec, 76. Piskač. Rozhodčí: Dohnal. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
AFK Sokol Semice: Štrupl – Novotný, Hromadník, Bříza, Kavka (82. Zemánek) – Kamlach, Cáska (61. Novák, 68. Š. Jareš), Dudla, Rychtařík – Vavřík (72. Semrád), Hobík.