SUCHDOL – POLABAN  2:2

I přesto, že Polaban nevyhrál, byl trenér nymburského týmu Radek Kulhánek spokojený a svým svěřencům  připravil občerstvení.

V prvním poločase byli domácí lepším týmem, měli více ze hry a často si pomáhali dlouhými nákopy na urostlého Kacafírka. Polaban se nemohl dostat do hry. První branka padla ve 29. minutě. Špičák šel sám na Malého, ten jej fauloval a nařízený pokutový kop kanonýr Kacafírek proměnil.

Ovšem hosté nesložili zbraně. A odměnou jim byly dva góly v domácí síti. Nejprve se trefil zkušený Svoboda, za tři minuty poslal Polaban do vedení Nepovím. Ani vedení hostí ale netrvalo dlouho a po dalších čtyřech minutách bylo srovnáno.

„Ve druhém poločase jsme byli určitě lepší, herně jsme dominovali. Ale vyhrát jsme si asi nezasloužili, myslím, že remíza je spravedlivá," uznal po utkání Radek Kulhánek, trenér nymburského Polabanu.

Branky: 29. Kacafírek (z PK), 64. Špičák – 57. Svoboda, 60. Nepovím. Rozhodčí: Žáková. ŽK: 2:3. Diváci: 180. Poločas: 1:0.
Polaban Nymburk: Malý – Herčík, Farkaš, Čemus, Daněk (46. Lukavec) – Pečínka, Svoboda – Volavka, Grospič, Nepovím – Peterka.