TUCHORAZ – SOKOLEČ 1:5

„Z hlediska výsledku jsme samozřejmě spokojeni, ale s předvedenou hrou je to horší," kritizoval svůj tým i přes vysoké vítězství trenér sokolečského mužstva Michal Škopek. „Omluvou je snad to, že v kádru nastoupilo několik nových hráčů, kteří se stále zapracovávají a také kvalita terénu. Domácí začali aktivně a především nakopávanými balony zaměstnávali naši obranu. My jsme však měli tak prostor hrát do otevřené obrany. Rychlými přechody, které jsme po několika šancích dokázali proměňovat do gólů, jsme trestali soupeře," řekl k prvnímu poločasu zápasu kouč vítězů. „Druhý poločas jsme kontrolovali a jen se dohrál v tempu úrovně třetí třídy. Za zmínku snad stojí to, že jsme vystřídali a střídající Lukáš Němec se po několika minutách hry v souboji o míč zranil a následně byl po zákroku Trnky zraněn také náš Vodvářka a my dohrávali od 59. minuti v deseti," dodal sokolečský trenér Michal Škopek.

Branky: 3. Černý – 13. a 35. Roman Fink, 24. a 32. Čáp (1. z PK), 44. Šťastný. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 0:2. ČK: 74. Franek (Tuchoraz). Diváci: 100. Poločas: 1:5.
SK Sokoleč: Kun – Müller, Šťastný, Radek Fink, Hruška – P. Němec (46. L. Němec, 59. Škopek), Vodvářka, Kozel, Pěkný – Čáp, Roman Fink (56. Doubek).