VYKÁŇ – SOKOLEČ  3:2

Domácí měli raketový nástup a už po půlhodině hry vedli o tři branky. Jenže Sokoleč se nevzdala a z dvou brejků do poločasu snížila na rozdíl jedné trefy. Po změně stran přebrali iniciativu hosté, ale k žádné vyložené šanci se nedostali.

Vykáň druhou půli pečlivě odbránila, přestože neměla nikoho na střídání. „Máme hodně zraněných hráčů," řekl domácí manažer Václav Bryndza a naznačil, že je rád, že podzimní sezona skončila.

„Vyšel nám začátek jak jsme chtěli, soupeře jsme do ničeho nepouštěli a hráli jsme dobře směrem dopředu. Pak jsme to ale trochu podcenili a Sokoleč snížila. Soupeři to najednou dalo vítr do plachet a hra se srovnala," podotkl kapitán Vykáně Martin Dlouhý. „Druhou půli měl soupeř trochu více ze hry, ale bez vyložené šance. Nám se dařilo v obranné činnosti," chválil svůj tým Dlouhý.

Trenéra Sokolče Stanislava Koška mrzel hlavně promarněný začátek. „Ve 25. minutě jsme prohrávali tři nula, byli jsme nesoustředění, nepřipravení na zápas. Nevím proč," nechápal Košek. „Podle průběhu utkání je výhra domácích zasloužená, my jsme si to za první poločas nezasloužili. Udělali jsme několik hrubých chyb," přiznal hostující kouč.

Branky: Šplíchal, Dlouhý, Bellada – Čáp, Vodvářka. Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 3:2.
Čechie Vykáň: Kosmák – Špůrek, Kočí, Kramář, Stejskal – Dlouhý, Leggeri, Beneš, Bellada – Šplíchal, Bylina.
Sokoleč: Podrázský – Černý, Soukup, Šťastný (15. Korpass, 80. Košický), Hruška – L. Němec, Kozel, Vodvářka, P. Němec – Čáp, Hovorka.

Tomáš Kubánek