Bryndza: Nadšení je obrovské

Jeho tým rozhodl už v prvním poločase, kdy vedl pětigólovým rozdílem. „Hráli jsme excelentně, fakt výborně," radoval se manažer. „Ve druhém poločase jsme během čtyř minut dvakrát inkasovali, to byla taková kaňka, bylo to nepříjemné. Pak se ale rozjel zase náš brankostroj. Skvělý výkon podal Vignozzi, ten chytil výbornou formu. Dobře ale hráli všichni, utkání odbojovali. A teď vzhůru do krajského přeboru," jásal Bryndza.

Postoupit pětkrát za sebou, to se nestává každý den. „Nadšení je obrovské, je to fantazie. Ještě nám to asi ani nedochází," dodal manažer Vykáně.

Měly problémy se sestavou

Poříčany zakončily sezonu porážku 1:3 na půdě Radimi. Zápas byl vyrovnaný, domácí fotbalisté byli produktivnější. „V průběhu týdne jsme dávali sestavu horko těžko dohromady. Po zápase s Mnichovým Hradištěm nemohl nastoupit vykartovaný Mužík a na marodku přibyl Ondra Puk, kterému v minulém zápase přetrhl vazy v kotníku hostující útočník. I přesto jsme chtěli v Radimi uspět," vyprávěl po utkání manažer poříčanského klubu Václav Kupr. „Hned ve druhé minutě měl tutovku na noze Lukáš Hampl, ale svou šanci neproměnil. Pak jsme dostali dva slepené góly a domácí si své vedení hlídali i přes snížení Sedláčka. Myslím, že zápas byl vyrovnaný, domácí na rozdíl od nás své šance proměnili, a proto zvítězili," řekl k zápasu manažer Kupr.

Union zase zahazoval šance

Union Čelákovice neměl vydařenou jarní část sezony, ale nakonec se v klidu zachránil. V letošní derniéře prohrál na hřišti Luštěnic 2:3. „Herně to od nás nebylo nejhorší, ale pořád je to stejné, zahazujeme šance," uvedl sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

Jeho tým na začátku zazdil tři tutovky, pak musel litovat. „Po našich šancích domácí utekli a dali první gól. Dosoudil sice vyrovnal, ale po velké chybě Hájka jsme inkasovali podruhé. A těsně před poločasem to bylo už o dva góly. Myslím, že jsme byli o něco lepší, ale podařilo se nám už jen snížit," řekl k utkání Šikl. „Radek Skuhravý totiž trefil břevno a Szabo tyč," zmínil největší šance sekretář.