V Městci Králové se bude hrát o kýtu a sud piva

Na fotbalovém stadionu v Městci Králové se uskuteční čtvrtý ročník fotbalového turnaje v malé kopané, Městec cup 2017. Turnaj se uskuteční první červencovou sobotu, tedy 1. července od 8 hodin v areálu SK Městec Králové.

Staré gardy se sejdou v Městci už potřetí

V Městci Králové myslí také na „staré pány", kteří si chtějí zahrát fotbal a poměřit své síly s dalšími vrstevníky. Třetí ročník královéměsteckého klání starých gard se uskuteční v sobotu 24. června od 8 hodin. Týmy se mohou hlásit na telefonním čísle hlavního pořadatele Petra Pařízka – 603 530 310.

Seletický turnaj je pro celé rodiny

Fotbalový klub TJ Seletice pořádá s podporou obce v sobotu 24. června v tamním sportovním areálu turnaj v malém fotbale (5 + 1) O seletický pohár. Hrát se bude o hodnotné ceny, připraveno bude bohaté občerstvení a vyhlášeny budou také hvězdy turnaje.Více informací lze získat na webu www.tjseletice.cz.

Po turnaji v Kovanicích bude i zábava

Turnaj v malé kopané Kovanice Cup se koná 8. července a jedná se o šestý ročník tohoto klání. „Závazné přihlášky prosíme telefonicky na čísle 603 573 254," řekl za pořadatele turnaje Lukáš Kout, na jehož telefonní číslo volejte své přihlášky. Registrace bude probíhat na hřišti v Kovanicích v 8 hodin. Startovné je 1000 Kč, v ceně je oběd + nápoj pro deset hráčů. Večer po skončení turnaje se koná zábava, na které zahraje skupina Fortuna 77.

U zámku se bude bojovat o hodnotné ceny

Na hřišti u zámku v Loučeni se uskuteční 5. ročník turnaje v malé kopané pod názvem Majkl cup. Klání se koná v sobotu 8. července od 9 hodin. Hrát se bude o hodnotné ceny, v týmu může být maximálně deset hráčů a bude se hrát 4+1. Startovné pro tým je stanoveno na 1600 Kč. Týmy se mohou registrovat na telefonním čísle 605 525 964.

Na PragaCup přijedou i futsalové hvězdy

Patnáctý mezinárodní turnaj PragaCup v malém fotbale se uskuteční v sobotu 24. června na fotbalovém stadionu v Milovicích. Zúčastní se ho celkem dvacet osm týmů, z toho čtyři týmy ze Slovenska, jeden tým z Polska a týmy z celé České republiky. Na turnaji bude velmi vysoká kvalita, představí se dva týmy futsalové Slavie U17 a U19. Ale také futsalové celebrity v týmu organizátora jako Marcel Rodek, David Frič, Petr Zapletal a další," uvedl před červnovým kláním pořadatel akce Lukáš Řezníček. Turnaj PragaCup je zajímavý a oblíbený tím, že se ho účastní týmy různých výkonností od týmů nehrajících žádnou soutěž až po téměř profesionální týmy. Celý turnaj se odehraje na čtyřech travnatých hřištích současně v jednom areálu bez dlouhého čekání. Pro nejlepší týmy a hráče jsou připraveny velmi hodnotné výhry. Na turnaji bude také možné podpořit nadační fond Petra Koukala.