„Myslím, že se to povedlo. Na akci se přišlo podívat více, než 300 diváků, a to nepočítám hráče a pořadatele. Bylo to hezké,“ řekl na úvod trenér všejanského týmu Jan Truksa.

Nejen místní, ale i další lidé se těšili na zápas, ve kterém se proti sobě postavil A tým Všejan se Sigi teamem. V hostujícím týmu mohli fanoušci vidět třeba Ladislava Vízka, Antonína Panenku, Jiřího Šmicera nebo Horsta Siegla. Výkop utkání byl v 18 hodin. Před tímto hlavním zápasem proběhlo ještě derby všejanských mladších přípravek. „Naše A mužstvo nastoupilo po zápase mladších přípravek proti Sigi teamu. Po druhém poločase byl výsledek 8:6 pro Sigi team. Řekl bych, že to bylo pohledné utkání. Oni přijeli trochu s mladším týmem, takže to mělo náboj. Nebyla to žádná stará garda v chůzi,“ usmíval se Truksa.

Po ukončení zápasu proběhla autogramiáda. „Po závěrečném hvizdu si děti, rodiče i ostatní přítomní dojít pro podpisy hráčů ze Sigi teamu. Tito hráči tady zůstali po zápase, někdo i déle. Celkově musím uznat, že jednání s nimi bylo velmi příjemné a bez jakýchkoliv problémů,“ chválil hosty trenér ze Všejan.

Když skončila fotbalová podívaná, přišla na řadu kapela Klasickej postup a zábava do nočních hodin. „My jsme byli spokojeni, všechno se povedlo podle představ. Stihli jsme předat i ocenění našim žákům a trenérovi, kteří vyhráli svoji soutěž. Bylo to vymazlený. Děkujeme všem, kdo se přišli podívat,“ shrnul Jan Truksa.

Sestava Sigi teamu: Jiří Bobok, Tomáš Panenka, Lukáš Hartig, Marek Smola, Petr Voříšek, Jaroslav Černý, Ladislav Vízek, Antonín Panenka, Jiří Šmicer, Horst Siegl, Jaroslav Bednář, Ladislav Volešák, Václav Koloušek, Tomáš Vlasák, Zbyněk Pospěch.