Program začal turnajem přípravek, za účasti nejmenších nadějí Kostomlat a týmů Semic a Litole. „Výsledek není ani tak důležitý, jako radost a nadšení pro hru,“ uvedl Šulc. Všechny děti byly odměněny pamětní medailí a drobnou sladkostí za předvedené výkony.

Program pokračoval zápasem dorostu s mužstvem Křince, který domácí borci zvládli a zvítězili 5:2. Následovalo opět předání pamětních medailí. Pak už přišel na řadu hlavní bod programu a to turnaj Kostomlat za účasti pořádajícího mužstva a celků TJ Podřípan Kostomlaty pod Řípem a FK Kostomlaty pod Milešovkou. „I když se bojovalo o krásný putovní pohár, náš tým pojal turnaj jako prezentaci hráčů bývalých, současných a budoucích, které zastupovali nadějní dorostenci. A tak se stalo, že se na hřišti potkali otcové se svými syny a bavili diváky krásnými fotbalovými okamžiky. K rodinné atmosféře kromě našich fanoušků, přispěli i fanoušci a hráči spřátelených obcí, za co jim patří velký dík,“ byl spokojený kostomlatský funkcionář.

Putovní pohár zůstal v držení FK Kostomlaty pod Milešovkou, druhé místo obsadili domácí borci a třetí Podřípan Kostomlaty. „Celý den byl provázen pěknou diváckou kulisou, výborným zázemím včetně bohatého pohoštění a dobrým pivem. Celý slavnostní den jsme zakončili taneční zábavou v sále sokolovny a ta se k naší radosti vydařila, stejně jako celý den. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, díky nimž naše fotbalová rodina velmi dobře funguje,“ dodal Šulc.