BOHEMIA – SADSKÁ 4:1

„Chtěli jsme se doma rozloučit se sezonou vítězně a to se nám povedlo. Pomohl nám k tomu první gól, který přišel už v šesté minutě. Tím jsme se uklidnili. Hrál se ale takový bezstarostný fotbal, my jsme ještě v prvním poločase neproměnili nějaké šance," uvedl k prvnímu poločasu okresního derby kouč poděbradské Bohemie Luboš Vondra. „Ve druhém poločase to bylo nahoru – dolů. Bylo to více otevřené. My jsme navýšili své vedení na tři nula, soupeř pak neproměnil pokutový kop, přesto poté snížil. My jsme ale přidali ještě čtvrtou branku. Musím říct, že Sadská má ve svém týmu tři nebo čtyři velice dobré a rychlé hráče, hlavně směrem dopředu hráli dobře. Tito hráči byli hodně nebezpeční," řekl trenér Bohemie po utkání.

Jeho těší i konečné čtvrté místo v tabulce. „Se sezonou jsme spokojeni, skončili jsme na čtvrté příčce a předskočili jsme i městského rivala," dodal Vondra.
„Brzy jsme dostali laciný gól, kdy chyboval náš gólman. Soupeř měl v první půli další dvě šance, na naší straně to byli Svoboda a Plot, kteří příležitosti také neproměnili. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit líp, ale to se nepovedlo. Dostali jsme po další chybě druhou branku a pak ještě třetí. Od šedesáté minuty nám došly síly, na soupeře jsme neměli a domácí tak vyhráli zaslouženě," uznal kouč poražených Jiří Hrdlička. „My jsme neproměnili ani pokutový kop za stavu tři nula. Sice jsme jeden gól dali, ale domácí přidali pojistku. Soupeř nás přehrál fyzickou zdatností, prostě nás uběhali. My jsme měli zase problémy se sestavou, což se na naší hře projevilo," řekl po utkání dvou okresních rivalů trenér sadského mužstva.

Branky: Churavý, Mareš, Martínek 2 – Fér. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Bohemia Poděbrady: Krch – Jelínek, Suchánek, Bobek, Churavý – Brtek, J. Vondra, Rulc, Zdražil (75. L. Vondra) – Mareš (58. Pinkas), Martínek.
AFK Sadská: Dalnoky – Hnízdo (50. Fér), Šafránek, Jirásek, Štácha – Jindra, Kalina (70. Hájek), J. Jech, Svoboda – Tolma (75. Šimůnek), Plot.