LITOL – SEMICE   3:4

Zápas začal podle papírových předpokladů. Litol se ujala vedení, na které odpověděl po přestávce Koštíř. Divizní tým ale poté odskočil na rozdíl tří gólů a dalo se očekávat, že zápas dovede do vítězného konce. Ale ouha. Semice se vzchopily a třemi zásahy rozhodly o své výhře.

Střelcem zápasu se stal semický forvard Michal Koštíř, který se trefil třikrát.

„Do utkání jsme vstoupili, jako by se nám nemohlo nic stát. Na hřišti to ale bylo jinak," řekl neradostně litolský trenér Pavel Jareš. „Sice jsme nejprve vedli, ale pak bylo utkání vyrovnané. Naší hru pak ovlivnila zranění a střídání ve druhé půli. Soupeř nás z brejků trestal a v poslední minutě nám dal rozhodující gól. Je to pro nás varování, na hřišti rozhoduje bojovnost. Naší povinností bylo vyhrát, ale nestalo se," uvedl nespokojený Jareš.

„Dvacet minut byla Litol lepší, ale pak se hra vyrovnala. Šance byly na obou stranách, my jsme ty své proměnili až na konci. Po plese je to dobrý výsledek," usmíval se kouč vítězného mužstva Jaroslav Havránek.

Branky: Petrouš, Cáska, Korejza – Koštíř 3, Bříza. Poločas: 1:0.
Litol: Málek (46. Keller) – Helmich (46. Novotný), Petrouš (8. Korejza), M. Jareš (60. Š. Jareš), Červenka – Lemchi, Bohdan (25. Sosnovský), Šťastný, Urban – Cáska, Mbah.
Semice: Fišer – Souček, Neuhausel, Bříza, Kavka – Novák, Čejka, Hromadník, Rychtařík (46. Kurka) – Ryšánek, Koštíř.