Hodně spokojený byl po derby poříčanský trenér Václav Kupr. „Sokoleč byla v prvním poločase lepší. My jsme ale pozorně bránili  a nepouštěli jsme je do vyložených šancí," hodnotil krátce vystoupení svých svěřenců poříčanský kormidelník.

Sokoleč byla celkově o něco lepší, ale na šance to bylo vyrovnané. „Gólových šancí tam moc nebylo, bylo to spíše po vápno. Ale byl to hezký zápas," uvedl Václav Kupr.

Rozhodující druhou branku dali domácí po dlouhém autovém vhazování. „Díky našim standardním situacím, které máme dobré, jsme získali tři body," dodal s úsměvem kouč vítězného mužstva.

To druhá strana tak spokojená být nemohla. Přesto kouč Sokolče chválil úroveň zápasu. „V prvním poločase se hrál celkem slušný fotbal z obou stran. My jsme měli trochu více ze hry," řekl po závěrečném hvizdu výborného rozhodčího Kabyla hrající trenér hostujícího celku Marek Soukup. „Na začátku druhého poločasu jsme ale špatně obsadili standardní situace a po nich jsme inkasovali," litoval Soukup.

Jeho tým se snažil o vyrovnání, ale marně. „Tlačili jsme se dopředu, snažili jsme se alespoň vyrovnat, ale nepovedlo se. Utkání ale mělo na I.B třídu slušnou úroveň," dodal.