LUŠTĚNICE – ČELÁKOVICE 3:2

Hosté vstoupili do utkání jako vždy velice dobře. Zahodili však tři stoprocentní příležitosti a na to nakonec doplatili.

Na první branku domácího mužstva ještě odpověděl Dosoudil, ale do poločasu stihli domácí přidat další dvě trefy. Union po přestávce pouze snížil, na body ale nedosáhl. Blízko gólu byli Radek Skuhravý a Szabo, první ale trefil břevno, druhý jmenovaný mířil do tyče. „Je to pořád stejné. Nedaří se nám v zakončení, zahazujeme velké množství šancí," ulevil si po utkání sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

Branky: Sabol 2, Kopa – Dosoudil, Kolovecký. Rozhodčí: Drábek. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 3:1.
Union Čelákovice: F. Skuhravý – Lánský (60. Hýbel), Magada, Arazim, Szabo – Náhlovský (75. R. Skuhravý st.), Dosoudil – Kolovecký, Hájek, Parůžek – Pánek (75. Vacek).