HORKY – ČELÁKOVICE 4:2

Domácí fotbalisté vedli v poločase o tři branky, nakonec se o body strachovali až do poslední minuty. Po přestávce totiž dvěma zásahy snížil Parůžek. Union ale na body nedosáhl, Horky v poslední minutě pojistily svoji výhru.

„První poločas to byla z naší strany katastrofa. Pak jsme prostřídali a bylo to rapidně rozdílné. Naše hra se výrazně zlepšila," řekl k zápasu hrající trenér Unionu Radek Skuhravý.

Branky: 5. Císař, 18. Lukáš, 40. Nádeníček, 90. Doležal – 52. a 75. Parůžek. Rozhodčí: Procházka. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 3:0.
Union Čelákovice: Fišer – Dosoudil, Ježek, Helmich, Arazim – Vacek (46. Parůžek, 82. Lánský), Matějka, Pánek (70. Koch), Kolovecký – Hájek (46. Skuhravý st.), Špringr.