Sadská – Sokoleč 4:0

 „Musím pochválit všechny hráče, tentokrát jsme hráli jako tým,“ lebedil si hrající trenér domácího mužstva Milan Svoboda. „Sokoleč nás asi na patnáct minut zmáčkla, ale my jsme její úvodní tlak zvládli. Sice měli hosté opticky převahu po celý zápas, ale žádnou pořádnou šanci neměli a branky jsme dávali my,“ radoval se Svoboda. „Naše akce jsme dobře vykombinovali a všechno co jsme měli, to jsme proměnili. Hráli jsme hodně bojovně. Pochvalu zaslouží náš brankář a také Kučera, který dal první branku v krajské soutěži,“ usmíval se kouč vítězů.

„Není se za co schovávat,“ postavil se k porážce čelem hostující trenér Robert Jirák. „Soupeř se na nás velmi dobře připravil a slavil. Střelecká nemohoucnost z prvního poločasu se nám vymstila. Opět musím pochválit rozhodčí, takhle by se mělo pískat,“ řekl k utkání sokolečský trenér.

Branky: 42. Lukavec, 52. a 75. Plot, 82. Kučera. Rozhodčí: Asník. ŽK: 2:1. ČK: 85. Radek Fink (Sokoleč). Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Sadská: Šaroch – Čemus (46. Fér), Havlík, Janiga, Kučera – Plot, Svoboda, Mejzr, Dudla – Tolma, Lukavec (62. Holas).

Sokoleč: Pleva (46. Roman Jirák) - Trumpus, Šťastný, Müller (46. Radek Fink), Půlpán – Ramšák, Hruška, Kozel, J. Hlavatý – Auer (58. J. Čáp), Svoboda.