Klání se zúčastňují týmy z celé republiky, Slovenska a Polska. Kapacita turnaje je omezena maximálním počtem osmadvaceti týmů. Hrát se bude na čtyřech travnatých hřištích, startovné je 1200 Kč, v ceně startovného je pitný režim pro všechny týmy.

Díky řadě sponzorů jsou pro všechny týmy připravené bohaté ceny. Odměněni jsou všechny týmy a nejlepší jednotlivci. V areálu stadionu bude připraveno bohaté občerstvení, dále je v areálu koupaliště, kurt na tenis a beachvolejbal.

Po turnaji je v obci velká hudební zábava. Ubytování je možno zajistit v chatové osadě nebo ve stanech. Turnaj bude natáčen televizí a pro všechny týmy je připravena návštěva místního pivovaru s ochutnávkou piv zdarma (cca tři sta metrů od stadionu). Vítěz dostane sud piva, pohár, putovní pohár, šampus, sadu dresů Adidas, velkou sportovní tašku na dresy, tréninkové vybavení (balony, kužely, vak na balony, a podobně) dort, dvakrát dárkový koš, dárkové předměty, poukazy na slevy, volné vstupenky, permanentky do posilovny a další.

Odměněn bude i poslední tým turnaje diplomem a šampusem.