SLANÝ – LIBICE 4:3

Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí fotbalisty. Hosté se ujali vedení už po dvanácti minutách hry, kdy se trefil Mihovský z dorážky. Libice se ale neradovala dlouho, když vyrovnal pěknou hlavičkou Nykl. Další góly už v prvním poločase nepadly, ale diváci si přišli na své po změně stran.

Domácí dali v rozmezí čtyř minut dva góly a na hosty by si v tu chvíli vsadil asi málokdo. Ti se ale nevzdali a po gólech Sosnovského a Havierníka vyrovnali. Ovšem za necelé dvě minuty dal tým Slaného čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.

„Zápas měl oboustranně výbornou úroveň, v obrovském vedru se hrálo ve velkém tempu až do konce," uvedl po utkání asistent libického trenéra Miroslav Dolejš. „Dali jsme tři branky venku a nemáme ani bod. To je velká škoda. Máme ale rozhodně na čem stavět. Pokud zlepšíme defenzivní činnost, bude to dobré. Hráči zaslouží i přes porážku pochvalu," dodal Dolejš.

Branky: 18. Nykl, 59. Hansl, 63. Volf, 86. Hořejší – 12. Mihovský, 73. Sosnovský, 85. Havierník. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1.
Libice nad Cidlinou: Václavík – Kutil, Jandzík, Tafel, Kalina – Sosnovský, Lambert, Brabec, Hubáček – Lukavec (53. Havierník), Mihovský.