Rakovník – Polaban 0:1

Pořád stejná písnička. Polaban výborně bránil, dopředu to už tak slavné nebylo. Na to se však historie ptát nebude, hosté mají tři body.

Už v páté minutě se hostujícímu celku povedla akce, na jejímž konci byl Cáska. Nakonec se ukázalo, že to byla jediná a tedy vítězná branka zápasu.

„Budu se opakovat, zase to bylo bojovné utkání. V páté minutě jsme dali gól a zase se potvrdilo to, že góly nedostáváme. Dobře jsme bránili i tentokrát," těšilo trenéra nymburského celku Radka Kulhánka.

Jeho tým zodpovědně bránil těsný náskok a to se mu bez větších potíží podařilo. „Soupeř tam měl takové dvě nebo tři šance, při kterých nás podržel Dědek. A díky tomu jsme opět udrželi nulu. Jinak jsme utkání zvládli velmi dobře takticky a díky tomu vezeme tři body," uvedl Radek Kulhánek. „S vítězstvím jsme spokojeni," připojil.

Nymburský trenér musel před utkáním řešit trable se sestavou, ze které mu vypadli někteří hráči. Chyběli Kulhánek, M. Dudla a především útočník Křelina. „Měli jsme jen dva hráče na lavičce. Do základní sestavy se po delší době vrátil Čemus a odehrál utkání kvalitně. Na post defenzivního záložníka se posunul Tomáš Dudla. Povedené utkání také sehrál Novotný, po jehož střele jsme dali jedinou branku a pak měl ještě jednu šanci," chválil hráče jejich kouč.

Branky: 5. Cáska. Rozhodčí: Rais. ŽK: 0:2. ČK: 90. Zach (Rakovník). Diváci: 100. Poločas: 0:1.
Polaban Nymburk: Dědek – Herčík, Murárik, Bohdan, Čemus – T. Dudla – Novotný, Jeník (81. Hradílek), Svoboda, Nepovím – Cáska.