SP. PŘÍBRAM – POLABAN 1:2

Hostující trenér Radek Kulhánek hodnotil zápas jako těžký. „Příbram má ve svém středu řadu zkušených hráčů a neměli jsme to rozhodně snadné," prohodil po zápase trenér nymburského Polabanu.

Navíc domácí zvolili na zápas umělou trávu. „My jsme už čtrnáct dní trénovali a hráli jen na trávě, chvíli nám trvalo, než jsme si zase zvykli na umělku," přiznal Kulhánek.

Jeho tým navíc jako první inkasoval. V hostujícím dresu se nedohodli dva hráči, Šmucler mezi nimi proklouzl a prostřelil Malého. Poprvé a naposledy. „Pak už jsme soupeře do vážnější šance nepustili a sami jsme měli častěji míč na svých kopačkách," uvedl kouč Nymburka.

O obrat v zápase se postarali dva obránci. Na hřiště přišel střídající David Šťastný a svůj druhý dotek s míčem proměnil v gólovou nahrávku. To se prosadil Kavka. A vedení vystřelil nymburským barvám další defenzivní hráč Pečínka. Čejka zahrával trestný kop a Pečínkova hlavička skončila v síti.

Branky: 19. Šmucler – 61. Kavka, 79. Pečínka. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:0.
Polaban Nymburk: Malý – Herčík, Pečínka, Čemus, Kavka – Čejka, T. Svoboda, – Grospič (85. Daněk), M. Svoboda (59. D. Šťastný), Nepovím (77. Lukavec) – Peterka (90. P. Šťastný).