Semice jsou po třetí porážce za sebou na posledním místě tabulky, na svém kontě mají pouhý bod. Na paniku je ještě čas, ale už by body mohly naskakovat. „Každopádně je to obrovská ztráta, měli jsme doma bodovat," hlesl rozmrzelý vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

Jeho tým měl také šance, na body ale nedosáhl. „Dvakrát jsme se už radovali, ale v obou případech zasáhl skvěle jejich brankář. Hosté třikrát vystřelili na bránu a dali tři branky. Nebyly to jejich jediné šance, když jsme to otevřeli, měli další dvě, ty ale Štrupl chytil," vyprávěl po zápase Čepelka.

Semice v závěru finišovaly, ovšem daly jen gól na dva tři. „Tlak jsme měli, ale další loženku už jsme si nevypracovali," dodal vedoucí mužstva.

Hodně blizoučko byla plnému bodovému zisku Ostrá. Vedla dva nula a nic nenasvědčovalo tomu, že by o nějaký bodík přišla. Stalo se. Hosté snížili a vyrovnání se dočkali v první minutě nastavení. Obrovská sprcha pro domácí. „Za blbost se platí. A my jsme zaplatili. Soupeř byl za stavu dva nula na odpis, my jsme měli šest vyložených šancí, dvakrát jsme trefili tyč. Naši útočníci chodili sami na bránu. Bylo to jako trestné střílení v hokeji. My jsme ale stupidními a naivními chybami umožnili soupeři vyrovnat," byl pořádně naštvaný trenér Ostré Jiří Kafka.

Jeho tým pak sice zvládl penaltový rozstřel a bral dva body, to ale kouče moc neobměkčilo. „Naše šance byly až neuvěřitelné. Neproměnili jsme je ale naší lehkovážností," zuřil Kafka. „Každý zápas se potýkáme s nedůsledností a nedůrazem v naší šestnáctce, tím jsme si prohráli zápas a za to jsme zaplatili. Je to k vzteku," dodal kouč Ostré.

Radost si naopak užili v táboře Čechie Vykáň. „U nás panuje spokojenost," usmíval se po zápase manažer klubu Václav Bryndza. „První poločas byl výborný, i když do vedení šel po brejku soupeř. Brzy jsme ale vyrovnali a hned přidali druhý gól," vypíchl důležitý moment utkání manažer Čechie.

Hosté pak přidali ještě třetí branku, domácí snížili až v závěru. „Pak jsme se ještě strachovali o vítězství, ale to jsme nepustili. Jsou to cenné tři body zvenku," radoval se Bryndza.

Ten vyzdvihl i snahu soupeře. „Ve druhém poločase Jíloviště bojovalo. My jsme ale měli další šance a alespoň třikrát nám to tam spadlo. Musím pochválit brankáře Liebelta, ten nás podržel," dodal.