Nejlepším hráčem 8. kola 1. MLMF byl vyhlášen David Zikmunda z Torcidy , hráčem kola 2. ligy pak Zbyněk Walter z Katr týmu.

Rafani – Notorlet Lázně 5:2 (2:1)
Po vyrovnaném prvním poločase to byli Rafani, kterým se povedlo svému soupeři gólově odskočit. Náskok si pak již v poklidném tempu pohlídali. Hosté nedokázali proměňovat své šance, a i proto je vítězství Rafanů zasloužené. Branky: Urban 2, Jablečník, Jírovský, Poborský – Jirásek, Rulc. Nejlepší hráči: Urban – Rulc.

Immortals – Millonarios 1:2 (0:0)
Propastný bodový rozdíl obou soupeřů nebyl v zápase vůbec znát, hrál se pohledný fotbal nahoru – dolů. Domácím se konečně povedlo po třech zápasech skórovat, ale ani v tomto případě to k bodovému zisku nestačilo. Branky: Černý – Novotný 2. Nejlepší hráči: Černý – Novotný.

Bílý balet – TJ Exit84 1:2 (1:2)
Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, ve kterém se Exit dostal do hubeného vedení 2:1. Vítězství dokázal ve druhém poločase ubránit, i za pomocí štěstěny, kdy hráči domácích nedokázali skórovat z více než stoprocentních šancí. Branky: Chupík – Hýbel, Loskot. Nejlepší hráči: Chupík – Loskot.

Pardálové – Deportivo 2:5 (2:2)
V prvním poločase se Deportivo po rychlých gólech dostalo do dvoubrankového vedení, ale Pardálové ještě do poločasu srovnali.  Druhý poločas byl ale již čistě v režii Deportiva. Branky: Plot, Tangl – Borovička 2, Putorík, Matějka, Vlačiha. Nejlepší hráči: Plot – Putorík.

J-elita – Repr. MLMF 2:2 (1:1)
Více šancí a pohlednější hru předvedli hráči J-elit. Reprezentaci zápas vůbec nevyšel, hrála bez šťávy a nakonec může být ráda i za bod. Branky: Kubec, Müller – Vrchota, Matějka. Nejlepší hráči: Müller – Matějka.

Torcida – Los Gallos Rojo 5:0 (1:0)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, přičemž šťastnější byl častěji střílející tým domácích. Ve druhém poločase domácí zpřesnili svou hru i střelbu a jednoznačně zvítězili. Hvězdou zápasu byl David Zikmunda, střelec čtyř gólů. Branky: Zikmunda 4, Korejza. Nejlepší hráči: Zikmunda – Gajdoš.

Pořadí: 1. Torcida 24 bodů, 2. Deportivo 22, 3. Los Millonarios 19, 4. Reprezentace MLMF 19, 5. Rafani 15, 6. Notorlet 13, 7. Pardálové 12, 8. Exit84 10, 9. Los Gallos Rojo 7, 10. Dřeváci  6, 11. J-elita 5, 12. Immortals 4, 13. Bílý balet 4, 14. El Niňo 0.

2. liga: AC U Farkačů – Katr tým 2:5 (2:2), Sexy Bad Boys – FC Starobrno 2:0 (1:0), Red Eagles – AC Kanóni 4:2 (0:1), HFK Charisma Pečky – Stará garda 5:1 (3:0), Black Panthers – FK Topolka 4:0 (2:0), Buldoci – JH Sparťáci 0:7 (0:4).

Pořadí v čele: 1. JH Sparťáci 22, 2. Sexy Bad Boys 21, 3. Red Eagles 19, 4. FC Starobrno 16, 5. AC Kanóni 14.