Jaká byla letní příprava? Jak ji hodnotíte po tréninkové i po herní stránce?

Příprava byla krátká a intenzivní. Kluci ji pojali celkem zodpovědně a účast na trénincích byla dobrá. Sehráli jsme pět přípravných zápasů s kvalitními mužstvy. Dle mého názoru nás tyto zápasy prověřily a jsem rád, že i nově příchozí hráči do kádru dobře zapadli. A to nejen herně, ale i charakterově.

Jaká podle vás bude nadcházející sezona z celkového pohledu?

Pro nás bude sezona velkou neznámou. Sehrajeme o čtyři zápasy více než v sezonách minulých a poznáme úplně nové soupeře. Všichni se společně s našimi fanoušky na I.A třídu těšíme a věříme, že Libici budeme dobře reprezentovat.

Jaké jsou vaše cíle do sezony?

Jak jsem již v nějakém rozhovoru uvedl, chceme hrát v I.A třídě důstojnou roli a skončit do šestého místa. To bych považoval za úspěch. Ovšem jestli se nám to povede, ukáže až čas.

K jakým změnám ve vašem kádru došlo?

Těch změn jsme zaznamenali dost, hlavně co se příchodů týká. Mužstvo opustili pouze útočník Jan Fořt a obránce Polák, kterým tímto děkuji za práci, kterou pro Libici odvedli. Kádr jsme doplnili a já věřím, že i posílili. Přišli brankář Ladislav Kmoch z Kolína, obránce Radek Tafel z Pardubic, obránce Martin Kutil z Kolína, záložník Dan Hubáček z Kolína, útočník Jiří Lukavec z Nymburka, útočník Tomáš Mihovský z Kojic. Stále usilujeme také o příchod Stanislava Ježka z Litole.

O co nebo o koho se budete v podzimní části sezony opírat?

Pokud bych odpověděl v obecné rovině, řekl bych, že o široký a vyrovnaný kádr. Mužstvo by měli táhnout zkušení hráči jako Václavík, Jandzík, Fořt, Brabec a Sosnovský, které doplní dravé mládí. A v neposlední řadě také o naše fanoušky. Proto již na první utkání do Slaného pro ně bude vypraven autobus i s občerstvením a obsluhou nahoře bez (úsměv).