PĚČICE – ROŽĎALOVICE  1:1

„Čekal nás souboj s předposledním týmem tabulky a podle toho to také vypadlo," vyprávěl po utkání rožďalovický trenér Milan Švábenský.

Hosté byli o něco lepší, ale z pokutového kopu jako první inkasovali. „Penalta byla jasná," uznal kouč Trnavanu.

Šanci na vyrovnání měl D. Najmon, ale neuspěl. „Po první půli jsme prohrávali zbytečně," litoval kouč Rožďalovic.

Jeho tým hrál od třicáté minuty v deseti, vyloučen byl Dont. Přesto mohli vyrovnat, když šel dvakrát sám na brankáře D. Najmon. Nakonec se podařilo hostům v poslední minutě vyrovnat. A to už hráli dokonce v devíti. „Hráli jsme proti čtrnácti. To jsem ještě nezažil," narážel na výkon sudích naštvaný kouč Rožďalovic. „Na začátku jsme dostali čtyři žluté karty a pak přišlo vyloučení. A dvacet minut před koncem odešel sám ze hřiště Havlík, který to už nevydržel. Ani se mu nedivím," láteřil Švábenský. „Byl to opravdu mazec.  My jsme dali tři góly, dva nám neuznali, navíc jsme dostali červenou kartu a ještě máme jednu zlomenou ruku. V závěru se nastavovalo deset minut. Kdyby se hrálo regulérně, tak bychom museli vyhrát," dodal Švábenský.

Branka Trnavanu: vlastní. Rozhodčí: Březovský. ŽK: 1:6. ČK: 30. Dont (Rožďalovice). Diváci: 30. Poločas: 1:0.
Trnavan Rožďalovice: Hampl – J. Veselý, Pavel, Blažek (55. Vlček, 57. M. Veselý), Hojsák – Táborský, Havlík, Dont, J. Nechánský – Mašinda, D. Najmon.