H. MĚCHOLUPY – LITOL 0:0 np 5:4

Devadesát minut utkání branku nenabídlo, na řadu přišly pokutové kopy. A v nich Sršni selhali. Série měla sedm dílů, nakonec se ze zisku dvou bodů radovali domácí fotbalisté. V dresu Litole proměnili pokutový kop Novotný, Cáska, Bohdan a Jindráček. Korejzův pokus chytil gólman, pak nedal ani Herzán a v rozhodující chvíli namířil Ezeala svůj pokus do tyče. Naopak měcholupský Vejr byl úspěšný.

Utkání moc šancí nenabídlo, byla to spíše nuda. Více na balonu byli domácí borci, Litol se pokoušela o brejky, ty ale nedotáhla do zakončení. Radost tak mohli mít na obou stranách gólmani, kteří vychytali čisté konto. V bráně hostí byl mladý Keller, který nahradil zkušeného Rathouského.

„Byl to vyrovnaný zápas ve všech směrech," prohodil po utkání litolský kormidelník Pavel Jareš. „Škoda, že jsme na penalty prohráli, mohli jsme mít o bod víc. Ale i bod ze hřiště soupeře bereme," dodal litolský trenér.

Rozhodčí: Haleš. ŽK: 1:0. Diváci: 70.
FK Litol: Keller – Novotný, Bohdan, Ježek, Korejza – Mbah (88. Štěpán Jareš), Cáska, Jindráček, Ezeala, Zikmund (79. Křivánek) – Herzán.