Čáslav –  Polaban  Nymburk  3:1

V první půli utkání starších dorostenců byli jasně lepší domácí. Polaban měl jen ojedinělé šance a domácí zahazovali jednu šanci za druhou. Branky dali ve 20. a 42. minutě. Do druhé půle nastoupil Polaban jako vyměněný. Soupeře zmáčkl a dovolil domácím za celou půli jediný brejk,  který v 60. minutě proměnili. Do konce zápasu byl Polaban jasně lepší V 63. minutě dal Grospič branku, pak stejný hráč trefil tyč a druhou tyč nastřelil Polaban  deset minut před koncem.

„Kvůli trapné první půli jsme ztratili zápas, soupeře jsme pustili do dvoubrankového rozdílu, který jsme i kvůli smůle nedokázali smazat,“ litoval bodové ztráty kouč Polabanu Aleš Dočkal.

Branka Polabanu: Grospič. Poločas: 2:0. Polaban: Dědek – Říha (46. Labuta), Šťastný, Vanický, Moník – Pixa (62. Zubák), Grospič, Čuřík, Bašus – Nepovím, Lukavec.

Čáslav –  Polaban Nymburk   1:5

Zápas mladších dorostenců pro sebe hosté rozhodli po změně stran. Do poločasu daly oba týmy po jedné brance, pak se Polaban trefil hned čtyřikrát.

„V prvním dějství se nám hra nedařila. Nešlo nám vůbec nic,“ lamentoval kouč Nymburka Petr Heppner. Radost mu mladíci ale udělali po přestávce. „Po trojitém vystřídání se dařilo všechno. Soupeř byl u míče jen sporadicky. Konečný výsledek neodpovídá průběhu hry, skóre mohlo být vyšší. Nedali jsme ale hodně šancí, mohli jsme vyhrát víc,“ dodal Heppner.

Branky Polabanu: Zubák, Čuřík, Šťastný, Červ, Sobota. Poločas: 1:1. Polaban Nymburk: Chaloupka – Labuta, Šťastný, Moravec, Mejzr – Hrbáček (41. Čuřík), Zdobinský (41. Červ), Zubák (41. Heppner), Kubálek – Sobota, Pixa.