Stará Lysá – Karlovy Vary 1:0

Na obou týmech byla v počátku vidět nervozita z důležitosti zápasu, která dříve opustila starolyské hráčky. Ty měly v prvním dějství mírně navrch i několik šancí, ale žádnou z nich nedokázaly proměnit.

Ve druhém dějství měly naopak navrch fotbalistky Karlových Varů, ale ani jim se nepovedlo převahu přetavit ve vedoucí branku. Rozhodující moment zápasu se zrodil v 73. minutě. Starolyská Lory Ciocca obrala soupeřku o míč a naservírovala jej Vaidové. Ta přehodila brankářku a „angličanem“ poslala balon do sítě. V závěru střetnutí se tým Karlových Varů snažil o vyrovnání, ale Lysá odolala. A je v lize.

Branka: 73. Vaidová. Rozhodčí: Urbancová. Diváků: 300. Poločas: 0:0.Stará Lysá: Nováková – Sůrová, Strnadová, Šamonilová, Soukupová – Freislerová (68. Mansfeldová), Hýblová, Prosecká, Vařečková – Vaidová, Ciocca (84. Fasnerová).