PODĚBRADY – NOVÁ VES   0:1

Utkání bylo vyrovnané, více šancí dokonce měli domácí, jenže jak je jejich zvykem na jaře, žádnou neproměnili.

Domácí do utkání vlétli a už během prvních deseti minut si vytvořili tři nadějné příležitosti. Tou největší byla střela Billého, která orazítkovala tyč. V závěru půle ještě přehodil Holý brankáře hostů, ale obránce stihl míč vykopnout.

Ve druhém poločase hosté přidali byli více na balónu, ale neměli žádnou tutovou šanci. To na druhé straně z brejku přestřelil ve skluzu Káninský prázdnou branku a jako obvykle platilo nedáš, dostaneš.

Velice smutný byl po zápase poděbradský kapitán Jan Jirásek. „Každý náš domácí zápas má stejný průběh. Vypracujeme si několik stoprocentních šancí, ale nedáváme góly. Tento aspekt nás zatím stojí body. Hrál se pohledný fotbal, nahoru – dolů, od nás aktivní výkon, ale bohužel nám to tam nespadne. Neudělali jsme mnoho chyb, až při tom gólu a soupeř nás hned potrestá. Stačila jim jedna šance na rozdíl od nás," litoval Jirásek. „Byl to kvalitní zápas, kvalitní soupeř a kvalitní naše hra, ale k čemu nám to je."

Rozhodčí: Benák. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 0:0.
Poděbrady: Podrázský – Billý, Suchánek, Kubánek, Voříšek – Jirásek, Hruška (60. Káninský), Rulc, Buryánek – Holý, Martínek (87. Novák).