MOTORLET – LITOL 5:0

Zatímco hostující fotbalisté v prvním poločase domácím stačili a byli jim vyrovnaným soupeřem, v tom druhém zcela propadli a dostali pět gólů. „Naše poločasy byly jako noc a den," hlesl po utkání zklamaný obránce litolského mužstva Michal Bohdan.

Právě od měl na noze první branku zápasu. Za bezbrankového stavu ale neproměnil v prvním dějství pokutový kop. To byla pro hosty opravdu smůla. A naopak vzpruha pro pražský celek.

Zato ve druhém poločase přišel ze strany hostí propadák. Sršni během sedmi minut třikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. „Domácí byli ve druhém poločase jasně lepší," přiznal Michal Bohdan. „Už v prvním poločase jsme měli jednu velkou šanci, kdy šel sám na gólmana Ezeala, ale bek mu míč ukopl. Pak jsme zahrávali asi deset rohů, ale bylo to bez vyložené šance. A já jsem nedal penaltu," popisoval průběh střetnutí litolský stoper.

Domácí pak svoje vítězství pečetili dalšími dvěma zásahy do Kellerovy brány.

Motorlet pět předešlých utkání ze šesti prohrál, proti Litoli jej vedl nový trenér. A to se na výkonu mužstva projevilo.

Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. FK Litol: Keller – Urban, Bohdan (74. Křivánek), Ježek (65. Š. Jareš), Korejza – Kamlach, Cáska, Mlčkovský, Zikmund (60. Herzán) – Mbah, Ezeala.